1
İnternette binlerce yerli ve yabancı filmi bir arada bulabilmek ve istenen filmlerin seçilerek izlenebilmesi artık insanların boş zamanlarını internette film izleyerek geçirmesine neden olmaktadır. Sinemalarda sadece gösterimde olan filmi izleyebilirsiniz ama internette binlercesi arasından istediğinizi izlersiniz. Yine sinemada sadece filmin oynadığı saatlerde film izleyebilirsiniz. Ama evde ve internette dilediğiniz saatlerde film izleyebilirsiniz. Ayrıca sinemaya gitmek için çok zaman ve para harcamanız gerekirken, internette film izleyerek yolda harcayacağımız zamanla başka işler yapabilirsiniz. Tüm bu avantajlar internette film izleme oranlarını arttırmakta ve aynı zamanda daha çok film sitelerinin açılmasına neden olmaktadır.

Bugün sitelerde HD film izleyebilir ve sinema kalitesinde görüntüleri görebilirsiniz. Ülkemiz insanlarının hiç vazgeçmeyeceği türlerden biri de yerli filmlerdir. Sitemizde de yer alan birkaç yerli filmi izlemenizi için tavsiyede bulunabiliriz. Pus dram türünde 2010 yapımı bir yerli filmdir. Reşat korsan DVD işiyle hayatını sürdürmekte ve annesine bakmaktadır. İçine kapalı bir genç olan Reşat’ın annesiyle bir iletişim problemi vardır. Bu arada mahalleden bir genç kıza ilgi duymakta ama ona da açılamamaktadır. Reşat bir motosiklet tutkunudur ve yaptığı küçük hırsızlıklarla hayatına heyecan katmaya çalışmaktadır. Bir gün patronuna gelmiş bir paketi çalar ve onu bırakan kişinin öldürülmesiyle paket Reşat’ın elinde kalır. Böylece Reşat hiç beklemediği bir şeklide kendini karanlık işlerin içinde bulur. Heyecanla izlenecek filmi kaçırmayın deriz.

2012 yapımı Süper Türk ise Tamer Karadağlı’ nın başrolünde oynadığı bir komedi filmidir. Süper kahraman nasıl olur. Süper kahraman uçar, meyveleri veya başka nesneleri gözlerinden çıkan ışınlarla ikiye böler, oyunlarda kendi lehine hileler yapar. Süper kahramanın annesi de oğluna nazar değmesin diye kurşun döktürür, nazar boncuğu takar. Ailesi uzun süre bu Süper Türk’ü gözlerden uzak tutmaya ve saklamaya çalışmış ve bunu başarmıştır. Ama bir gün kazara yetenekleri keşfedilir. Bundan sonra da pek çok televizyon kanalına çıkarılır ve insanlara maymunluk yapması gerekir.

Comments

Who Upvoted this Story

Son Dakika Moda

Moda hakkında ve bilgi adına paylaşımlar yapılan güncel web sitesi.

Son Yorumlar