1
İnternette binlerce yerli ve yabancı filmi bir arada bulabilmek ve istenen filmlerin seçilerek izlenebilmesi artık insanların boş zamanlarını internette film izleyerek geçirmesine neden olmaktadır. Sinemalarda sadece gösterimde olan filmi izleyebilirsiniz ama internette binlercesi arasından istediğinizi izlersiniz. Yine sinemada sadece filmin oynadığı saatlerde film izleyebilirsiniz. Ama evde ve internette dilediğiniz saatlerde film izleyebilirsiniz. Ayrıca sinemaya gitmek için çok zaman ve para harcamanız gerekirken, internette film izleyerek yolda harcayacağımız zamanla başka işler yapabilir
Devamı
siniz. Tüm bu avantajlar internette film izleme oranlarını arttırmakta ve aynı zamanda daha çok film sitelerinin açılmasına neden olmaktadır.

Bugün sitelerde HD film izleyebilir ve sinema kalitesinde görüntüleri görebilirsiniz. Ülkemiz insanlarının hiç vazgeçmeyeceği türlerden biri de yerli filmlerdir. Sitemizde de yer alan birkaç yerli filmi izlemenizi için tavsiyede bulunabiliriz. Pus dram türünde 2010 yapımı bir yerli filmdir. Reşat korsan DVD işiyle hayatını sürdürmekte ve annesine bakmaktadır. İçine kapalı bir genç olan Reşat’ın annesiyle bir iletişim problemi vardır. Bu arada mahalleden bir genç kıza ilgi duymakta ama ona da açılamamaktadır. Reşat bir motosiklet tutkunudur ve yaptığı küçük hırsızlıklarla hayatına heyecan katmaya çalışmaktadır. Bir gün patronuna gelmiş bir paketi çalar ve onu bırakan kişinin öldürülmesiyle paket Reşat’ın elinde kalır. Böylece Reşat hiç beklemediği bir şeklide kendini karanlık işlerin içinde bulur. Heyecanla izlenecek filmi kaçırmayın deriz.

2012 yapımı Süper Türk ise Tamer Karadağlı’ nın başrolünde oynadığı bir komedi filmidir. Süper kahraman nasıl olur. Süper kahraman uçar, meyveleri veya başka nesneleri gözlerinden çıkan ışınlarla ikiye böler, oyunlarda kendi lehine hileler yapar. Süper kahramanın annesi de oğluna nazar değmesin diye kurşun döktürür, nazar boncuğu takar. Ailesi uzun süre bu Süper Türk’ü gözlerden uzak tutmaya ve saklamaya çalışmış ve bunu başarmıştır. Ama bir gün kazara yetenekleri keşfedilir. Bundan sonra da pek çok televizyon kanalına çıkarılır ve insanlara maymunluk yapması gerekir.
1
Dizilere baktığınız zaman özellikle Türkiye'de bir çok insanın neredeyse yaşam tarzı olmuş durumda. Bir çok insan hayatını dizilere göre hareket ettiriyor. Bu cümleleri okurken hadi be sende o kadarda değil dediğinizi duyar gibiyim ancak dediğimin ne kadar doğru olduğunu aslında sizde farkındasınız.

Nasıl mı?

Bir çok dizinin internette tekrarlarına baktığınızda ne demek istediğimi anlayacaksınız. Neredeyse yıla aşkın önce oynanmış dizi bölümleri hala en çok izlenenler arasında yer alıyorsa, dizi bölümleri altlarında yapılan yorumlarda sanatçılara kendi isimleriyle değilde dizide karekter
Devamı
lerdeki isimleriyle sesleniliyorsa, bir çoğumuz dizi akşamları yapacağımız veya planladığımız işleri bir sonraki güne yada dizi bitimine erteliyorsak, daha bu örnekleri saatlerce sayabiliriz demek oluyor ki artık diziler bizim her şeyimiz olmuş durumda.

Şimdi burada kimseyi yargıladığımız tabi ki yok, insanların ne yapmasını bekleyebilirsiniz ki. Evine gelmiş bütün gün iş yorgunluğunu atmış veya ev hanımı bir bayan evde bütün ev işleriyle gün boyu uğraşmış bunun üzerine birde çocuk varsa onun yemesiydi içmesiydi okuluydu. Akşam televizyon yada bilgisayar başına geçerek bir kaç saat hoş vakit geçirmesinde kimsenin gözü yok.

Ancak...

Her şeyde olduğu gibi maalesef Türk halkı olarak bu işte de biraz işin suyunu çıkartıyoruz. Geçmiş yıllarda dizi dakikaları 45-50 dakika iken şuan neredeyse 3 saate gelmiş durumda. Zaten reklamlar vs durumları eklendiği zaman rahat 3 saat sürüyor. Bir sahne oluyor öyle sıradan öyle gereksiz ki, bir şarkı koyuyorlar aman allahım tam 5 dakika şarkıyı dinletiyor. Eee dizi yönetmenleride haklı arkadaşım senaristler de haklı ne yapıcak 3 saat boyunca, normal bir dizi de yada filmde 1 dakika bile almayacak sahnelere onlarca dakika yazıyorlar. Diğer türlü dolu dolu diziyi çekmeye kalksalar zaten bütün diziler bir sezonda final yapmak zorunda kalırlar.

Her şeye eyvallah okey diyoruz ama şu işi biraz abartmayalım yeter. Neyse ki en sevdiğim zaman dilimi geliyor. Haziran başı veya ortasına doğru neredeyse bütün diziler sezon finali bölümlerini çekerler, taa ki yeni sezon yani 9. ayın 15'ine kadar. Okullar açıldığı zaman yeni bir hayat yeni bir dizi sezonu başlar. Yine dizilerdeki karakterleri okullarda, işyerlerinde ev sohbetlerinde konuşur hale geliriz.

Halimizden şikayetçimiyiz asla hayır! biz farklı bir milletiz eh bir huyumuzda böyle olsun ne yapalım yani..!
1
Development Hipster hairstyles is accessible in lots of sorts. Oftentimes, hipster haircuts and males’s hairstyles are a variation of an older, further primary hairstyle blended with one factor fashionable or fashionable. Examples of hipster hairstyles embody the fundamental undercut or the undercut with a person bun, the messy look, the pompadour, and even the slicked once more hair and beard combo. The gratifying half is you will be as creative as you want and offer you new hairstyles your self. Check out these loopy hipster hairstyles to go looking out the proper haircut and hairstyles for
Devamı
you.
1
Oval Faces to Hairstyles 2018 tendencies fashions. Choosing the right haircut in your face kind could also be irritating in case you don’t have cool cuts to pick out from, nonetheless thankfully males’s hairstyles for oval faces are every plentiful and stylish. As compared with totally different types of face shapes harking back to spherical, sq., rectangular, diamond or triangular, prolonged faces provide balanced facial choices that accommodate many different hairstyles, which suggests there isn’t just one kind of haircut for oval confronted males. Nonetheless, we do advocate guys steer clea
Devamı
r of masking their foreheads with fringes since bangs could make their face appear rounder. This isn’t a troublesome and fast rule for males’s haircuts and varieties, nonetheless it'd help you in all probability have full cheeks.
1
20 Greatest hairstyles For males. You is perhaps looking for new cool hairstyles and haircuts to aim in 2017. The previous couple of years have seen a resurgence of latest variations of retro hairstyles, along with creative variations of the fade, quiff, pompadour and disconnected undercut. Lastly, some males’s hair tendencies survived the take a look at of time, whereas others acquired right here and went. As further cool males’s haircuts push the boundaries of vogue, we hope 2017 will convey further new and trendy sorts.
1
We're confronted with fascinating hair fashions and haircuts. As you possibly can see from this submit, we now have nice hair fashions. Many individuals observe our hair fashions on our web site and apply the identical coiffure on their very own. Many individuals get a optimistic return on this problem. We need to enhance your probabilities of selecting by sharing many celeb hairstyles and haircuts with you.
1
Asian males are recognized for his or her straight hair and ability to rock almost any hairstyle, whether or not or not it’s a fade, undercut, prime knot, man bun, facet sweep or angular fringe. It may merely be their type of hair that allows them the flexibleness to trend all these cool haircuts or their willingness to be outgoing and fashion-forward, nevertheless Asian guys undoubtedly have some superior hairstyles.
1
14 Skilled Hairstyles For Males 2018 Traits. Robe for achievement is commonly the motto, nevertheless the importance of your costume extends previous merely the clothes you placed on. That’s correct, your expert hairstyle points too! Whether or not or not you’re giving a product sales pitch or in a weekly meeting alongside together with your workforce, people will be scrutinizing the costume haircuts of their mates. With the suitable expert males’s hairstyle, nonetheless, you exude a stage of sophistication and self-confidence that your pals and boss will undoubtedly acknowledge and admire.
Son Dakika Moda

Moda hakkında ve bilgi adına paylaşımlar yapılan güncel web sitesi.

Son Yorumlar